Vijeće učenika

Vijeće učenika - Hiki kreativne radionice

Roditeljka Hikmeta Husanović realizirat će niz kreativnih radionica sa Vijećem učenika, koje vodi pedagogica škole. Cilj radionica je izrada raznih ukrasnih predmeta koji će se naći na prodajnoj izložbi za Dan škole. Prva radionica protekla je u pripremi materijala za izradu ukrasnih imena svih učenika naše škole. Vještine i znanja imaju stvarnu vrijednost tek kada se prenose na druge.

{gallery}/media/jw_sigpro/users/0000001050/Radionica VU{/gallery}

VIJEĆE UČENIKA - radionica Hiki rukotvorine